×
Uyarı! Film henüz gösterime girmedi. Çıkar çıkmaz film güncellenecektir.

Bir önceki yazımız olan Devasa – Colossal izle Türkçe dublaj Hd başlıklı makalemizde colossal izle türkçe dublaj, devasa 2016 ve devasa colossal film izle vip hakkında bilgiler verilmektedir.

Facia Üçlü 2018 Sansürsüz Film izle

Beş parasız bir adam olan Emre, dedesinden kalan mirastan faydalanamamaktan dolayı şikayetçidir. En sonunda aradığı fırsatı yakalamış olan Emre, dedesinin köyünde bulunan tarlaları kendi üzerine almak için harekete geçer. Ancak bu iş sanıldığı kadar kolay olmayacağı için genç adam, yanına kafadar iki arkadaşını da alır. Oldukça keyifli süren yolculuk sonrasında köye ulaşacak olan Emre ve iki arkadaşı, tarlaları bulabilmek için küçük çaplı bir arama gerçekleştirecektir. Bu sırada Emre, köyün muhtarının kızına aşık olacaktır. Bir anda köye neden geldiği konusunda yanılgıya düşecek olan Emre, aşık olduğu kızın da kalbini fena halde kıracaktır.

Arkadaşlarının da yardımıyla kızın gönlünü almaya çalışacak olan Emre’nin işi pek de kolay değildir. Öte yandan Emre’nin arkadaşları hem tarlaların yerini ararken hem de Emre’nin sevdiği kadınla arasını yapmaya çalışmaktadır. Çektikleri kısa videolarla kısa süre içerisinde binlerce takipçiye ulaşmayı başaran Sefa Kındır, Mami Emen ve Emre Gül’ün oyuncu kadrosunda yer alacağı Facia Üçlü sansürsüz izle filmi, yılın hüsran yaratacak yapımları arasında yer alıyor. Bel altı esprilerin fazlaca kullanıldığı Facia Üçlü izle

Yorumlar